Viena pagrindinių užduočių buvo funkcionaliai suprojektuoti apšvietimą, sukurti skirtingus apšvietimo scenarijus. Pagal šeimininko norą svarbus kriterijus renkantis švietuvus, buvo netiesioginis šviesos šaltinis, norėjosi, kad sklindanti šviesa būtų išsklaidyta.

Dar vienas užsakovo išreikštas noras  buvo lygūs ir blizgūs paviršiai virtuvės fasaduose, tad virtuvės balduose visos rankenėlės yra paslėptos arba frezuotos. Virtuvės zoną užbaigia ir nuo svetainės atskiria valgomojo stalas -pusbaris, kuris sluoksniu „užlipa“ ant apatinių spintelių kaip atskiras elementas.

Svetainėje pagrindiniu akcentu tapo ryški slyvos  spalvos sofa. Aukso spalvos pagalvėlės ir toršeras papildo ir atskleidžia sodrų slyvos spalvos gylį. Lengvo dizaino dviejų sluoksnių kavos staliukas tęsia riešuto faktūros temą, išreikštą visose patalpose.

Miegamajame rami ir gaivi poilsio atmosfera, sukurta švelnių pilkai melsvų spalvų audinių pagalba. Šilumos atspalvį įneša riešuto faneruote dengtos pakabinamos naktinės spintelės – stalčiukai. Iš miegamojo galima patekti į erdvią drabužinę.

Vonios kambarys –  funkcionalus ir erdvus. Didelis iki lubų kylantis šildomas veidrodis vizualiai dar padidina patalpą. Pasirinktos betoną imituojančios plytelės suteikia patalpai šaltumo ir neužbaigtumo jausmą, o  kaip atsvara betonui įvestas šiltas ir jaukus riešuto atspalvis.

Visame bute išklotos natūralaus balinto ąžuolo grindys, kurios apjungė švelnius, ramių  atspalvių tonus, sueinančius į vientisą harmoningą gamą – balta, late, slyva, betonas, riešutas, melsva…

Interjeras – DG Interjerai
Nuotraukos – Rūta Kotvickaitė

10